Nemokamas pristatymas nuo 39 eurų su kodu: plius

Apmokėjimas

Prekės apmokėjimas

Prekių apmokėjimo būdai

 

1. Apmokėjimas grynaisiais atsiimant parduotuvėje

Pasirinkus apmokėjimo būda Grynaisiais, kai prekes atsiimate mūsų parduotuvėje Gardenplius.lt Kaune Vandžiogalos pl 53. Jums atsiėmimo metu bus paruošta PVM sąskaita faktūra ir pinigų priemimo kvitas, kurį turėsite pasirašyti. Pinigų priėmimo kvito kopiją ir PVM sąskaita faktūrą saugokite, kadangi, norint grąžinti prekę ar pastebėjus jos broką, jie yra vienintelis įrodymas, jog jūs pirkote šią prekę. Grynųjų paėmimo paslauga parduotuvėje Gardenplius.lt Kaune Vandžiogalos pl 53 yra nemokama.

 

2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristatymo metu

Pasirinkus apmokėjimo būda Grynaisiais, kai prekės pristatomos jums į namus arba paštomatą arba Lietuvos paštu, jūs įsipareigojate sumokėti pinigus už prekes, jų pristatymo metu. Būkite pasiruošęs tikslią pinigų sumą už prekes. Kurjeris neatiduos jums prekių, kol jų neapmokėsite. Apmokėjimo metu, jūs turėsite kurjeriui nurodyti savo Vardą Pavardę, bei pasirašyti. Už grynųjų paėmimą, taikomas 1.80 eurų mokestis.


3. Apmokėjimas bankiniu pavedimu

Pasirinkus apmokėjimo būda Bankiniu pavedimu, jūs, užbaigę užsakymą, į užsakymo metu nurodytą el. paštą gausite rekvizitus, kuriais reikės apmokėti už prekes. Užsakymo apmokėjimo suma yra nurodyta "Iš viso" laukelyje. Šiame laukelyje yra susumuotos visos jūsų pasirinktų prekių kainos, pristatymo mokestis (jei jis yra), mokestis už grynųjų priėmimą (jei jis yra). Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Gardenplius.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB „Hymen“
A/S: 
LT244010051004281738
Bankas: AB Luminor Bank
Banko kodas: 40100
Įmonės kodas: 304845824
Mokėjimo paskirtis: Nurodykite užsakymo numerį
Įmokos kodas: Nurodykite užsakymo numerį.

 

4.  Apmokėti iškart, internetine bankininkyste Swedbank, SEB, DNB, Danske ir kt., Paysera.lt